Home / Inzerce / Dopřejte si omlazení laserem na Brandeis Clinic

Dopřejte si omlazení laserem na Brandeis Clinic

Díváte se ráno smutně do zrcadla a toužíte vrátit čas? Stárnutí pleti je přirozený proces, který zatím nelze zvrátit. Soudobé laserové technologie však s vráskami, prosvítajícími žilkami a povadlou pletí dokážou doslova zatočit.

Stačí 1 až 4 půlhodinová sezení a dočkáte se viditelného a výrazného omlazení, jehož efekt přetrvá 5 až 7 a někdy i 10 let. Neutrácejte za kosmetické přípravky se sporadickými účinky a využijte co nejdříve síly laserového přístroje, samozřejmě v rukou odborného lékaře.

Palomar Lux 2940, nejvýkonnější laser na světě, vyvinutý ve spolupráci s Harvard Medical University v USA, který u nás vlastní pouze pražská Brandeis Clinic, si poradí i s hlubokými vráskami na čele a tvářích, s úpornými vráskami v okolí úst a očí i s pigmentovými skvrnami.

U vrásek je ztráta paměti vítaná!

Anna Brandejs, majitelka a spoluzakladatelka soukromé kliniky laserové a korektivní dermatologie, přibližuje: „Laser Lux 2940 je unikátní svou technologií Groove optic, která ničí paměť vrásek. To znamená, že nové vrásky vznikají na ošetřovaném místě mnohem pomaleji, než je tomu v případě laserů bez této technologie.“

Dopřejte své pleti to nejlepší a nejúčinnější – omlazení laserem na Brandeis Clinic. Dejte vráskám jasně najevo, aby na vás zapomněly.

Vyhlazení vrásek laserem může být i tipem na dárek

Je pravděpodobné, že také vaši maminku nebo babičku velmi trápí stárnoucí pleť a přibývající vrásky, ale netuší, že by mohla své pokožce vrátit mladistvý vzhled příjemným způsobem a za dostupnou cenu. Zde je role mladší generace neocenitelná. Děti nebo vnuci se vyznají v moderních technologiích, a když se rodina spojí, může dáma získat například k životnímu jubileu mnohem cennější dárek než přehlídku teplých kabátků, dárkových košů a podobně. Sice vám asi řekne, že jste si neměli dělat škodu, ale takové už maminky prostě jsou. Po absolvovaných procedurách bude nepochybně šťastná a vy s ní.

Svěřte své nejbližší s absolutní důvěrou špičkovému týmu Brandeis Clinic, jednomu z nejlépe vybavených center estetické medicíny v Evropě. Potřebné informace o vyhlazení vrásek laserem včetně ceníku dermatologie naleznete na webu kliniky, kterou můžete kontaktovat prostřednictvím online formuláře, e-mailu [email protected] či telefonicky na čísle +420 226 291 650.