Home / Zdraví / Dopřejte si vysněné tvary s pomocí moderní laserové liposukce

Dopřejte si vysněné tvary s pomocí moderní laserové liposukce

Moderní metody liposukce, tedy odstranění přebytečného tuku z vybraných partií těla, jsou mimořádně šetrné a bezpečné. Mezi nejlepší patří laserová technologie SlimLipo.

Ke zničení tukových buněk využívá laserový paprsek a ohebný ošetřující hrot. Samozřejmě, vše musí být v rukou zkušeného chirurga. Kombinace těchto faktorů však odstraňuje až 80 procent vedlejších účinků tradičních liposukcí. Klienti se také těší z mnohem kratší rekonvalescence a navíc jako bonus laserové liposukce získávají hladší a pevnější pokožku.

Chcete štíhlé břicho, nohy, nebo se zbavit podbradku?

Možná si vzpomenete, že následkem někdejších liposukcí byla hrbolatá a povislá kůže, kterou bylo nutné upravovat dalšími zákroky. S laserovou liposukcí to už patří minulosti. Tato moderní metoda je dostupná každému, kdo se touží zbavit tuku v určitých částech těla, a projde předoperačním vyšetřením. Přístroj SlimLipo se používá k odstranění tuku z břicha, zad a stehen, ale i z menších částí těla, například z podbradku, loktů, rukou a kolen. Laserová liposukce vytvaruje Vaše tělo do nejmenších detailů, přesně jak jste o tom snili. Ne všechno se totiž dá zvládnout cvičením.

Podle rozsahu trvá liposukce zhruba 1 až 3 hodiny a provádí se v lokální anestezii. Pokud však zvolíte několik ošetření najednou – například liposukci břicha a stehen, boků nebo podbradku, můžete si na klinice dohodnout i celkovou anestezii.

Po liposukci zaručuje správné vytvarování postavy a vypnutí pokožky stahovací prádlo, které je třeba nosit 14 dnů. Kancelářskou práci lze vykonávat prakticky ihned, omezuje se jen sportování a další nadměrná námaha. Výsledek laserové liposukce Vás však nadchne – jak účinností, tak vypnutou pokožkou na ošetřených místech.

Kde se objednat na bezpečnou liposukci?

Jako jedna z prvních v České republice se laserové liposukci věnuje Brandeis Clinic v Praze. Všem klientům nabízí evropskou úroveň estetické medicíny, ovšem za české ceny.

Na světě jsou jistě důležitější hodnoty než fyzická krása, máloco však ovlivňuje lidské sebevědomí více. Na tom, jak budete sami se sebou spokojeni, závisí vztahy, úspěchy v práci i vyrovnaná psychika. „Naštěstí se už dávno nemusíme spoléhat na libovůli matky přírody – estetic­ká medicína dokáže zázraky a pořád se vyvíjí mílový­mi kroky kupředu,“ uvádí plastický chirurg Miloš Križko z Brandeis Clinic.

About Brandeis Clinic