Home / Inzerce / Jak se seznámit v době internetu?

Jak se seznámit v době internetu?

Setkávat se s různými lidmi na internetu se dnes již stalo standardem. Ale je možné nají na internetu romantický vztah? Na internetu se potkávají obchodní partneři, přátelé, staří známý, ale také lidé, kteří hledají vztah. Online setkávání usnadňuje takové setkávání, kdy například lidé v seznamce jsou za jediným účelem – najít si partnera. To je v reálném životě složitější, protože nemůžete vědět, jestli osoba, která vám padla do oka, také někoho hledá – a tato nejistota většinou způsobí to, že tuto osobu neoslovíte.

Víte, co chcete?

Předtím, než se přihlásíte do jakékoli seznamky, je potřeba si uvědomit, co vlastně hledáte. Vzhledem k tomu, že většina relevantních webových stránek a on-line aplikací se bude zabývat různými typy setkání, je důležité vědět, s kým se chcete setkat. Tematická seznamka vám umožní najít partnera přesně pro vás. Pokud hledáte partnera jen na jednu noc nebo erotickou konverzaci, můžete se připojit do erotické seznamky. Jste-li sportovně založení a hledáte partnera se stejnými zájmy, můžete taktéž využít tematickou seznamku.

Tematická seznamka

Tematická seznamka vám může pomoci sehnat přesně takového partnera, jakého hledáte. Pokud jste se v minulosti spálili, a víte nyní, co od partnera chcete, můžete to snadno najít. Například seznamka topky.singles umožňuje setkávání seniorů nebo lidí nad 40, setkávání handicapovaných, rozvedených, osamělých rodičů nebo třeba křesťansky založených osob. A to je jen krátký průřez těch, kteří se mohou na seznamkách potkávat.

Pozor na podvodníky

Pokud se přihlašujete na jakoukoli seznamku, vždy se soustřeďte také na to, kolik toho chcete na internetu sdílet. Někdy se vyplatí nechat si nějaké informace až na osobní schůzku a nesdílet hned všechno. Může se stát, že vše důležité si napíšete již na internetu a na skutečné schůzce již nebudete vědět, o čem se bavit. Tady se ale opět může ukázat výhoda tematické seznamky – když sdílíte společné zájmy, vyznání nebo třeba podobný osud, budete mít vždy o čem mluvit.