Home / Inzerce / Jak vyřešit problémy s erekcí?

Jak vyřešit problémy s erekcí?

Když se muži sexuálně vzruší, dochází ke spolupráci hormonů, svalů, nervů a cév. Díky této spolupráce vznikne erekce. Nervové signály, poslané z mozku do penisu, stimulují svaly k uvolnění. To zase umožňuje průtok krve do tkáně v penisu. Jakmile krev vyplní penis a dojde k erekci, krevní cévy se uzavřou tak, aby došlo k udržení erekce. Po ukončení sexuálního vzrušení se žíly opět otevřou, takže krev může penis opustit.

Problémy s erekcí

V určitém okamžiku života muže ale dochází k tomu, že může mít potíže s dosažením nebo udržením erekce. Problémy s erekcí se vyskytují, když nemůžete dosáhnout nebo udržet erekci, která je dostatečně pevná k tomu, aby umožnila sexuální styk. U většiny mužů se tento problém vyskytuje příležitostně a není vážným problémem. Pokud však nedokážete dosáhnout erekce ve čtvrtině případů nebo i více, můžete mít zdravotní potíže, které vyžadují lékařskou pomoc.

Řešení problémů s erekcí

Příčiny problémů s erekcí mohou být fyzické, psychické nebo kombinace obou. Jak vyřešit problémy s erekcí? Je důležité zaměřit se na odstranění příčiny. Fyzické příčiny se vyskytují většinou u starších mužů, kteří mohou mít poruchy, jež ovlivňují nervy a krevní cévy. Mezi fyzické příčiny patří například srdeční choroba, vysoký krevní tlak, obezita, diabetes, vysoký cholesterol, roztroušená skleróza a určité léky (diuretika, beta blokátory, antidepresiva a další) a mnohé další.

Problémy s erekcí mohou být také způsobeny také psychikou. Emocionální problémy mohou působit na všechny muže bez ohledu na jejich věk. Většinou jsou způsobeny depresemi, konflikty ve vztahu nebo obavou, že se nepodaří dosáhnout erekce nebo ji udržet.

Medikamenty na udržení erekce

V méně vážných případech se muži mohou obrátit na medikamenty, které jsou volně dostupné k prodeji. Přečtěte si recenze, abyste zjistili, zda se jedná o skutečně fungující medikamenty. Například Merlix.cz zahrnuje řešení problémů s erekcí u mužů jakéhokoli věku. Medikamenty tohoto typu by měli užívat pouze muži, kteří jsou zdraví, a netrpí například onemocněním srdce. Pokud si nejste jistí, poraďte se o užívání se svým lékařem.