Home / Inzerce / Nestojíte o chlupatá ramena, záda či břicho? Řešením je laserová epilace

Nestojíte o chlupatá ramena, záda či břicho? Řešením je laserová epilace

Hladce oholená pokožka je dnes běžným hygienickým standardem. Nežádoucí chloupky na různých místech těla jsou nejen ženským, ale i mužským problémem. Už máte dost otravného holení, vyrážek, bolesti při depilaci, zarudnutí a zarůstání chloupků?

V poslední době je celosvětově nejvíce žádaná laserová epilace, díky níž se zbavíte chloupků kdekoli na těle rychle a trvale. Muži si nejčastěji nechávají epilovat záda, ramena, hrudník, břicho a hýždě.

Avšak pozor, v České republice se vyskytuje mnoho laserů nižší kvality, které mohou klienta bolestivě poštípat, popálit, a k tomu nepřinesou očekávaný efekt. Důležité je i proškolení personálu, který musí vědět například to, že klienta nelze laserovat přes znamínka nebo tetování.

Zvolte laserovou epilaci Vectus – není nic lepšího!

„Náš laser Vectus využívá unikátního systému dvojího chlazení, díky němuž je ošetření pro klienty komfortní. Na rozdíl od konkurenčních laserů ho lze použít i v létě. Dovolím si říci, že v naší zemi nenajdete lepší zařízení,“ uvádí Anna Brandejs, majitelka a zakladatelka kliniky estetické medicíny Brandeis Clinic v Praze.

Přístroj Vectus zahrnuje i čtecí systém Skintel, který u klienta přesně určí intenzitu melaninu a ochlupení jeho kůže. A na základě toho nastaví potřebnou sílu paprsku. Ošetření je tak individualizované a o to účinnější. Laserová epilace strojem Vectus má největší efekt u lidí s tmavými chloupky a světlou kůží, ale doporučuje se pro všechny typy pokožky a většinu barev chloupků.

Laserovou epilaci Vectus vyzkoušel i model Robert Paulat

Ačkoli čeští modelové dobývají svět a někdy předstihnou i Davida Beckhama, také oni musí přírodě občas trochu pomoci… Epilaci nejvýkonnějším laserem Palomar Vectus a vyplnění vrásek kyselinou hyaluronovou absolvoval na Brandeis Clinic i model Robert Paulat, kterému se říká Český Ken. Robert je s výsledky ošetření velmi spokojen.

Podrobnosti o laserové epilaci

Před laserovou epilací vynechte 4 týdny depilaci příslušné části těla a 24 hodin před zákrokem také solárium a bazén. Ošetřované oblasti si den předem oholte.

Jedno ošetření přístrojem Vectus trvá do 30 minut, v závislosti na rozsahu epilace. Průměrně je třeba absolvovat 5 sezení, vždy s odstupem 6 až 8 týdnů. Přesný počet ošetření a jejich termíny se dozvíte na konzultaci s lékařem. (Pro příklad – trvalá laserová epilace hrudníku včetně břicha, balíček 5 ošetření, stojí 26 800 Kč. Stejná cena platí pro záda, 5 ošetření v oblasti podpaží vychází na 10 480 Kč atd.)

„Laserová epilace přístrojem Vectus je téměř bezbolestná a ambulantní, takže ihned po ošetření můžete odejít domů bez jakéhokoli omezení. Případné mírné zarudnutí nebo otok epilované oblasti je normální a vymizí do 24 hodin,“ doplňuje Anna Brandejs.

Zcela bezpečné laserové ošetření je dostupné i pro Vás

Zaujaly Vás možnosti laserové epilace na Brandeis Clinic? Objednejte se tu na konzultaci, nebo získejte další informace na čísle 606 777 897.