Home / Zdraví / Omlazení krevní plazmou – účinná a bezpečná metoda, jejíž efekt vydrží dlouhé měsíce

Omlazení krevní plazmou – účinná a bezpečná metoda, jejíž efekt vydrží dlouhé měsíce

Krevní plazmu lze považovat za „elixír mládí“. Krevní destičky v ní obsažené podporují hojení a regeneraci tkání. Plazma je využívána nejen pro omlazování, ale také například pro podporu růstu vlasů a urychlení hojení ran. Úspěch ošetření výrazně však ovlivňuje právě kvalita krevní plazmy, resp. počet krevních destiček v ní obsažených.

Proto, pokud si chcete dopřát omlazení krevní plazmou, vyhledejte zařízení, které má odpovídající vybavení, resp. disponuje zařízením, které je schopno získat z odebrané krve maximum krevních destiček. Napovíme Vám, že takové zařízení by mělo disponovat přístrojem Angel od společnosti Cytomedix. Tento přístroj, původem z USA, má systém dvojitého spinu a dokáže tak extrahovat a vytvořit krevní plazmu s velmi vysokým obsahem krevních destiček. Plazma zpracovaná přístrojem Angel má až 18krát více destiček, než kolik se jich nachází v nezpracované krvi. Angel od sebe dále odděluje červené krvinky, bílé krvinky, plazmu a krevní destičky. Lékař je tak schopen poskytnout pacientovi terapii na míru.

Pokud využijete služeb Brandeis Clinic, kliniky laserové a korektivní dermatologie v Praze, můžete si nechat zhotovit i krém obsahující Vaši krevní plazmu. Tento krém vytváří ideální prostředí pro krevní destičky a růstové faktory, jimž pomáhá překonat bariéru pleti a díky speciálním peptidům se tyto růstové faktory lépe vstřebávají do pleti.

 

Ukázky výsledků ošetření krevní plazmou (vlevo před, vpravo po ošetření)

Výsledky ošetření jsou viditelné již po prvním ošetření a dále se postupně zlepšují. Ošetření není bolestivé, bezprostředně po zákroku pacienta může ošetřované místo „šimrat“. Je však nutné počítat s tím, že pokožka je v místě ošetření mírně zarudlá, přičemž tento efekt postupně mizí. Za největší nepříjemnost u tohoto ošetření lze považovat odebrání krve, ze které je potom extrahována krevní plazma.

Více informací o omlazení krevní plazmou získané za pomoci přístroje Angel najdete na této stránce webu Brandeis Clinic.