Home / Inzerce / Proč jsou soft-skills důležité pro Vaši kariéru?

Proč jsou soft-skills důležité pro Vaši kariéru?

Biografie či autobiografie úspěšných manažerů, politiků, sportovců, umělců apod. dávají jasnou odpověď. Na špičku Vás dostanou a na špičce Vás udrží ostatní lidé. Můžete mít skvělý podnikatelský plán, mít cit pro čísla, ale pokud ze svého týmu nedostanete maximální výkon, Vaše firma či oddělení sklouznou do průměru. Časem také zjistíte, že peníze mají pouze omezenou možnost motivace a že jsou dokonce jedním z nejhorších prostředků motivace.

Naopak, opravdoví lídři a zkušení manažeři dokáží svůj tým nadchnout a motivovat jinak než za pomoci peněz. Zároveň, zvládnuté měkké dovednosti (soft-skills) Vám pomohou redukovat stres a čas strávený v práci. Pokud mohl být u večeře se svou rodinou např. Barack Obama (svého času nejmocnější muž planety), Alan Sugar (jeden z nejbohatších lidí ve Velké Británii), sir Alex Ferguson (bývalý manažer Manchesteru United) proč byste nemohli Vy?

Nezáleží přitom, jestli jste tým lídrem, vedoucím oddělení či řídíte celou firmu, zvládnuté měkké dovednosti Vám otevřou cestu k dalšímu růstu nejen Vašeho, ale i Vašich kolegů. Díky tomu, že se naučíte zvládat a omezovat stres, snížíte riziko vzniku civilizačních chorob (vysoký krevní tlak, Alzheimerova choroba, cukrovka, nadváha apod.), budete mít více času na sebe i své blízké.

Navštivte tedy proto ještě dnes internetové stránky www.skoleni-softskills.cz , kde najdete nabídku kurzů měkkých dovedností pod vedením lektorů, kteří:

  • sami úspěšně praktikují tyto metody ve svém soukromém i profesním životě
  • mají několikaleté zkušenosti s lektorováním, a to napřič společnostmi všeho druhu (od start-upů až po firmy s desítkami tisíc zaměstnanců a miliardovými obraty)
  • za svou dobu nasbírali zkušenosti s tím, jaké praktiky fungují a nefungují v konkrétních případech (jiné jsou možnosti motivace např. ve státním podniku, start-upu, rodinné firmě, stejně tak každá z firem má jinak nastaveny procesy apod.)

 

Samotné kurzy probíhají formou praktických cvičení a „hrou“, tj. na tyto kurzy si nejdete „sednout“, ale aktivně rozvíjet svůj potenciál. Více o soft-skills dovednostech a způsobu jejich „výuky“ ve společnosti ICTPRO najdete v níže uvedeném videu.