Home / Inzerce / Proč nosit vtipná trička?

Proč nosit vtipná trička?

To, že trička jsou asi nejoblíbenějším kusem oblečení, je asi bezpochyby. Jedná se o kus oděvu, který nosí jak muži, tak i ženy a děti. Trička mohou být nejrůznějších barev a potisků. Existují ale také trika, která na sobě nesou nápis nebo vtipný obrázek. A tato trička jsou velmi oblíbená – zejména u mužů. Co je tím důvodem, proč lidé nosí vtipná trička? Existuje hned několik důvodů:

  • Vtipná trička jsou stylová a módní.
  • Odliší vás od ostatních.
  • Mohou někoho inspirovat.
  • Vzbuzují zájem.
  • Mohou někoho rozveselit.
  • Bavíte se sami tím, jak se ostatní snaží rozluštit vtip na vašem triku.
  • Ukazujete svůj smysl pro humor.

Jaké existují druhy vtipných triček?

Tričko je dominantním kusem oblečení u mužů i u žen. Vtipná trička můžeme rozlišit zejména na ta s textem a na ta s obrázkem. Trika s textem mohou obsahovat jediné slovo. Existují také trika, která obsahují obrázek i nápis. Vtipný nápis nebo obrázek by měl lidi pobavit, nikoli urážet. Měli byste jimi ukázat svůj smysl pro humor a ne útočit na nějakou skupinu lidí.

Pro koho jsou vtipná trička?

Móda je nejpřístupnější cesta, jak každý den sdělujeme naši identitu. Tím, že oblékáme podle populárního stylu, se můžeme okamžitě spojit s určitou skupinou. Vtipná trička tak mohou nosit členové různých skupin, ženy, muži i děti. Existují dokonce vtipná trička s nápisy i pro kojence a jejich rodiče či prarodiče.

Kdo nosí vtipná trička nejčastěji?

I když jsou vtipná trika pro každou generaci a obě pohlaví, převažují zejména pánská trička s touto tematikou. Muži jsou zkrátka a dobře vtipálci, kteří rádi dávají najevo svůj smysl pro humor. Pokud se vtip na tričku povede, může být záminkou k hovoru a k seznámení se s opačným pohlavím. Ženy vtipná trika nosí o něco méně často. Existují dokonce i speciální těhotenská trika, která mají upozornit na to, že je žena v očekávání. Taková trika pak mohou mít tu výhodu, že můžete s klidným vědomím ženě gratulovat, aniž byste ji urazili tím, že vám připadá tlustá.