Home / Inzerce / Ukusují nákupy potravin čím dál větší část Vašeho rozpočtu? Změňte to!

Ukusují nákupy potravin čím dál větší část Vašeho rozpočtu? Změňte to!

Dávají rostoucí ceny potravin zabrat Vaší peněžence? A co takhle nakupovat chytřeji – v akčních nabídkách? Portál www.akcniceny.cz Vám s tím pomůže.

AkcniCeny.cz každý den aktualizují nabídku desítek prodejců, jako jsou Kaufland, Tesco, BILLA, Albert apod. Každý den zde najdete tisíce produktů za zvýhodněné ceny! Snadno a rychle získáte přehled o tom, kde Vás bude pravidelný nákup stát nejméně peněz.

Slevy jsou Vám k dispozici na pár kliknutí

Na AkcniCeny.cz můžete „listovat“ klasickými akčními letáky v elektronické podobě, případně rovnou navštívit část webu s přehledem zboží za zvýhodněnou cenu. Jednotlivé nabídky jsou na AkcniCeny.cz řazeny v tematických kategoriích, na pár kliknutí tedy zjistíte, kde je zrovna v akci pivo či kde prodávají zlevněnou drogerii.

O akčních nabídkách se dozvíte včas

Díky pravidelné aktualizaci nabídek se o možnosti zvýhodněného nákupu dozvíte včas. Nejste přitom omezeni na prodejce, kteří Vám nechávají doručovat své akční letáky do poštovní schránky. Zároveň, AkniCeny.cz sledují zvýhodněnou nabídku všech poboček prodejců, tj. pokud supermarket poskytuje jiné akční nabídky v jednotlivých regionech, dozvíte se to. Toto ocení zejména ti z Vás, kteří dojíždí za prací a nákupy realizují právě v místě práce, tj. ne na pobočce prodejce, která je nejblíže Vašemu domovu.

Ušetříte nejen na každodenních, ale také jednorázových nákupech

Díky AkcniCeny.cz ušetříte až 80 % nejen na potravinách a ostatních položkách každodenního nákupu, ale také na textilu, sportovních potřebách, nábytku či dokonce pohonných hmotách (zde jsou úspory nižší). Navštivte ještě dnes www.akcniceny.cz a začněte nakupovat v akčních nabídkách, zbude Vám pak více peněz na Vaše koníčky či třeba dovolenou.