Home / Finance / Začněte šetřit na nákupech u prodejců potravin, pohonných hmot apod.

Začněte šetřit na nákupech u prodejců potravin, pohonných hmot apod.

Projevují se rostoucí ceny potravin, drogerie, pohonných hmot a prakticky veškerého spotřebního zboží negativně na Vaší finanční situace i náladě? Nezoufejte, díky moderním technologiím můžete výrazně snížit částky za své nákupy, aniž byste museli obětovat své pohodlí.

Přehled věrnostních programů zdá se být nekonečný

Stačí, když začnete využívat výhod věrnostních programů, kterých jsou v České republice k dispozici stovky, možná tisíce (pro lepší přehled doporučujeme navštívit tuto stránku). Říkáte si, že:

  • více platových kartiček se do Vaší peněženky nevejde?
  • stejně plastovou kartičku ztratíte, nebo ji zapomenete doma?
  • se Vám nevyplatí jít k prodejci vyřídit si členství ve věrnostním programu, abyste následně mohli šetřit na nákupech?

Všechny plastové kartičky se Vám vejdou do mobilního telefonu

Všechny tři výše uvedené „problémy“ Vám vyřeší Portmonka – bezplatná mobilní aplikace ve verzi pro Android (ke stažení zde) a iOS (ke stažení zde). Do této aplikace si můžete nahrát informace z kartiček věrnostních programů, jichž jste již členy. Zároveň, přímo v Portmonce se lze registrovat do nových věrnostních programů!

Při samotném nákupu pak prokážete svůj nárok na odměnu (např. v podobě slevy) právě informacemi uloženými v Portmonce.

Možná se Vám už stalo, že Vám prodejci doporučovali nahrát si své věrnostní kartičky do mobilní aplikace. Velmi pravděpodobně tím měli na mysli právě Portmonku. Tato aplikace se totiž těší kladné pozornosti laické veřejnosti (400 000+ stažení, 1 400 000+ registrovaných věrnostních programů) i odborné veřejnosti (ocenění „Nejlepší mobilní aplikace roku 2017 v kategorii Životní styl“).

Zároveň, přímo v aplikaci najdete exkluzivní slevové kupóny, se kterými ještě více snížíte své účty.

Šetřete tam, kde už dnes utrácíte tisíce měsíčně

Své věrnostní programy mají i velké řetězce jako Tesco, BILLA, Globus, u kterých utrácíte tisíce korun, proč tedy nevyužít možnosti zvýhodněných podmínek? To stejné platí pro prodejce pohonných hmot, např. MOL, SHELL, ‚ÖMV apod.